• Zwroty i reklamacje

 

Prawo odstąpienia od umowy

 

   Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z zakupionym towarem. W przypadku zakupu wysyłanego kilkoma wysyłkami, partiami, termin liczy się od dnia otrzymania ostatniej z zamówionych przesyłek.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy prosimy wysłać towar z dołączonym poprawnie wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy. Formularz taki dostępny jest tutaj.

Aby zachować termin odstąpienia od umowy nadanie takiej przesyłki nie może nastąpić później jak 14 dnia od daty otrzymania towaru.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Zwrot taki nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji, tj. odbioru przez nas przesyłki wraz z formularzem. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Reklamacje

   Wszystkie towary w naszym sklepie są nowe i objęte gwarancją. Jeśli gwarancja producenta nie stanowi inaczej jest to 12 miesięcy od daty zakupu. W przypadku wystąpienia wady prosimy o wysłanie towaru do nas na adres

EFAVEO
Aleja Róż 21/30
05-500 Piaseczno

Do przesyłki proszę dołączyć poprawnie wypełniony formularz reklamacyjny dostępny tutaj W terminie 21 dni liczonych od dnia naszego odbioru przesyłki odeślemy naprawiony sprzęt. Gdy taka naprawa nie będzie możliwa otrzymają Państwo nowy produkt lub zwrot pieniędzy. Prosimy pamiętać, że gwarancja nie obejmuje zwrotu kosztów dostawy. 

W przypadku gdy przedmiot posiada dołączoną kartę gwarancyjną producenta  prosimy o kontakt z wymienionymi w niej punktami serwisowymi. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy zgłaszać drogą mailową na adres biuro@efaveo.pl Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. 

 

Życzymy udanych zakupów
         Zespól EFAVEO