• O nas

   

 

   

 Już od wielu lat produkty pochodzenia chińskiego zdobywają polski rynek i na dobre zagościły w Państwa domach. Cieszą się one sporym uznaniem, mimo powszechnie panującej , niezbyt pochlebnej opinii na temat ich jakości. Mimo to wśród towarów pochodzących z Państwa Środka można znaleźć wiele ciekawych, trwałych i nietuzinkowych rozwiązań. Co by nie mówić to z całą pewnością kreatywności obywatelom Chin możemy niejednokrotnie pozazdrościć.
 
    Wiele z takich produktów chcielibyśmy Państwu przybliżyć i zaoferować za pośrednictwem naszej platformy.
   Doskonale wiemy, że nie jesteśmy pierwsi i przysłowiowej “Ameryki” nie odkryliśmy, lecz.... spokojnie, dopiero zaczynamy. Wierzymy, że wśród innych sprzedawców znajdziemy także miejsce dla nas i naszej oferty. Pragniemy zapewnić, iż poczynimy wszystko co w naszej mocy by zakupy u nas były dla Państwa czystą przyjemnością a oferta zróżnicowana, bogata i atrakcyjna cenowo. 
   Przewidujemy wdrożenie wielu korzystnych rozwiązań, takich jak programy lojalnościowe, rabaty i kuszące promocje wybranych produktów. Jednocześnie, z uwago na to, że serwis dopiero się rozwija, prosimy o zgłaszanie wszelkich niedociągnięć i nieprawidłowości w działaniu, które umknęły naszej uwadze. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie w zakresie oferty i działania platformy. 

    Mając nadzieję, że nasze starania przyczynią się do Państwa zadowolenia, pozostaje nam życzyć miłych i udanych zakupów, do których serdecznie zapraszamy.


Podmiotem gospodarczym niniejszego serwisu jest firma:

EXIGO Katarzyna Mońka
Aleja Róż 21/30
05-500 Piaseczno
NIP 1230765250

wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej
prowadzonej przez ministra właściwego d.s. gospodarki.

 

 

 

 
 

Zespół    
EFAVEO